Apostolat Modlitwy za Kapłanów „Margaretka”

Apostolat Margaretka, czyli ruch osób modlących się za kapłanów
Kliknij tutaj

Chrześcijańska Grupa Wsparcia

Chrześcijańska Grupa Wsparcia ma być przystanią dla ludzi potrzebujących pomocy, jest dla osób, które szukają wsparcia terapeutycznego i duchowego, chcą pracować nad relacjami ze sobą i z ludźmi oraz odbudować lub rozwijać swoje życie wewnętrzne.
Kliknij tutaj

Domowy Kościół - Oaza Rodzin

Małżeństwa Domowego Kościoła Ruchu Światło – Życie realizują duchowość małżeńską zaczerpniętą z charyzmatu Equipes Notre-Dame, której celem jest wzajemne uświęcanie się małżonków, tworzenie jedności małżeńskiej i realizowanie katechumenatu rodzinnego.
Kliknij tutaj

Grupa modlitewna czcicieli Miłosierdzia Bożego

„Ile razy usłyszysz, jak zegar bije trzecią godzinę, zanurzaj się cała w miłosierdziu Moim, uwielbiając i wysławiając je; wzywaj jego wszechmocy dla świata całego, a szczególnie dla biednych grzeszników” (Dz. 1572).
Kliknij tutaj

Grupa modlitwy św. Ojca Pio

Nasza grupa jest jedną z ponad 2500 grup które istnieją w ponad 35 krajach na całym świecie. A w Polsce jest ich ponad 140. Grupa modlitwy Ojca Pio powstała w 2007 roku. Do grupy modlitwy może należeć każdy, niezależnie od stanu w jakim się realizuje.
Kliknij tutaj

Krąg Biblijny

Czytając Biblię możemy w niej odnaleźć historie ludzi borykających się z takimi samymi problemami jak my, nawet grzeszącymi tak samo jak my. Dzięki temu możemy zobaczyć jak w tych wszystkich historiach działa Bóg, jak Bóg reaguje na nasze problemy, na nasz grzech.
Kliknij tutaj

Liturgiczna służba ołtarza

Ministrant jest pomocnikiem przy sprawowaniu Mszy św. i podczas innych nabożeństw liturgicznych.
Kliknij tutaj

Parafialna Rada do spraw ekonomicznych

W każdej parafii należy ustanowić Parafialną Radę do spraw ekonomicznych, zwaną tradycyjnie Radą Parafialną. Jest ona organem doradczym i wspomagającym proboszcza w administrowaniu dobrami materialnymi parafii (statut 116)
Kliknij tutaj

Parafialna Rada Duszpasterska

Rada, mając głos doradczy, wspomaga proboszcza w owocnym i skutecznym organizowaniu duszpasterstwa parafii i kierowaniu nim. (statut 136)
Kliknij tutaj

Różaniec rodziców w intencji dzieci

„Czymś pięknym i owocnym jest powierzenie tej modlitwie drogi wzrastania dzieci. … Modlitwa różańcowa za dzieci, a bardziej jeszcze z dziećmi, która wychowuje je już od najmłodszych lat (…) stanowi pomoc duchową, której nie należy lekceważyć”.
Kliknij tutaj

Żywy Różaniec

"Żywy Różaniec” jest wspólnotą osób, które w duchu odpowiedzialności za Kościół i świat i w wielkiej prostocie otaczają modlitewną opieką tych, którzy najbardziej jej potrzebują i są wskazani zwłaszcza w Papieskich Intencjach Apostolstwa Modlitwy."
Kliknij tutaj

Apostolstwo dobrej śmierci