Niedziela, 17.11.2019

6.00

Kaplica szpitalna

6.45

+ Leon MAŃCZAK (9 r.śm.), Maria, Edward, Stanisław KASPRZAK

8.00

+ Krystyna SOREK (3 r.śm.)

9.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary z okazji 82. rocznicy urodzin

11.00

+ Zdzisława i Władysław GALEWSKI

12.15

Z okazji 30. rocznicy ślubu Haliny i Czesława, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30

Za Parafian

Poniedziałek, 18.11.2019

7.00

+ Krzysztof GRABAREK

17.30

+ Zdzisława GALEWSKA

18.30

+ z. z rodz. OPIELEWICZÓW I MRÓWCZYŃSKICH

19.30

Kaplica szpitalna + Stanisław ROGUSZCZAK

Wtorek, 19.11.2019

7.00

+ Barbara, Marian, Stanisław, Jan KOŚCIAŃSCY i zm. z rodz., Maria,

Magdalena i Łucja

17.30

+ Artur (15 r.ś.), Ryszard i Krystyna WALCZAK

18.30

1) + Janina MICHALAK

2) + Alicja KUBOT

Środa, 20.11.2019

7.00

+ Henryk KAŁMUCKI

17.30

+ Paweł, Maria, Józef, Władysław, Zygmunt, Edmund WOJCIECHOWSCY

18.30

1) + Irena KĘDZIA

2) + Anna ANDRZEJCZAK

Czwartek, 21.11.2019

7.00

+ Józef OWCZARSKI

17.30

+ Bożena KULIŃSKA

18.30

1) + Zbigniew SOSNOWSKI

2) + Andrzej JÓZEFIAK

3) + Stefania BAJACZYK

Piątek, 22.11.2019

7.00

+ Marek RYFA

17.30

+ Jerzy GRUSZCZYŃSKI

18.30

1) + Marek PRZYBYLSKI

2) + Marianna, Jan KORZENIEWSCY i zm. z rodz.

3) + Andrzej JÓZEFIAK

Sobota, 23.11.2019

7.00

1) + Krzysztof GRABAREK

2) + Janina REJENT

18.30

1) + Helena (7 r.ś.), Edmund LISZKA i zm. z rodz. LISZKÓW, GĄBIŃSKICH, STASIAKÓW i ROSZAKÓW

2) + Lucjan WITCZAK

19.30

Kaplica szpitalna + Jan, Maria, Ignacy, Maria BANASZAK, Maria, Józef, Czesław JAKUBOWSCY, Aniela, Kazimierz PAWEŁCZYK i o zdrowie dla Bolesławy

Niedziela, 24.11.2019 Odpust ku czci Chrystusa Króla

6.00

Kaplica szpitalna

6.45

+ Marian SZYBIAK i zm. z rodz.

8.00

+ Teresa ŁĄCZNA

9.30

+ Antonina, Klemens, Władysław BIADASZKIEWICZ i zm. z rodz.

11.00

+ Justyna BĄCZKIEWICZ

12.00

W intencji Parafian

18.30

+ Stefania BAJACZYK