ks. kan. Rafał Sobieraj

Proboszcz

Święcenia kapłańskie przyjął 24 maja 1990 roku w Poznaniu.

Ustanowiony w parafii w dniu 1 lipca 2016 roku.

Obchodzi imieniny w dniu 29 września.

ks. Aleksy Stasiak

Wikariusz

Święcenia kapłańskie przyjął 26 maja 2018 roku w Kaliszu.

Ustanowiony w parafii w dniu 2 lipca 2018 roku.

Obchodzi imieniny w dniu 17 lipca.

ks. Wojciech Kucharzak

Wikariusz

Święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 2019 roku w Kaliszu.

Ustanowiony w parafii w dniu 1 sierpnia 2019 roku.

Obchodzi imieniny w dniu 23 kwietnia.