OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Zwykła, 17 stycznia  2021 roku.

  1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na malowanie kościoła.
  2. Jutro rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W czwartek Dzień Babci, w piątek Dzień Dziadka – pamiętajmy o naszych seniorach na co dzień, nie tylko od święta i wspierajmy ich czynem i modlitwą.
  4. Spotkanie rodziców dzieci klas III w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii św. ich dzieci w piątek o godz. 19.00 w kościele.
  5. Spotkanie kolędowe Parafian z ul. Moniuszki, Sienkiewicza, Dąbrowskiego, Paderewskiego i ul. Nowej w kościele w sobotę o godz. 17.00; na Mszę św. w intencji rodzin z tego rejonu Parafii prosimy o przyniesienie z domów krzyży do pobłogosławienia, będzie też można zabrać z kościoła wodę święconą do pokropienia domu.
  6. Przyszła niedziela to Niedziela Słowa Bożego, a także Dzień Solidarności z Chorwacją dotkniętą najsilniejszym od 140 lat trzęsieniem ziemi; za tydzień po Mszach św. zbiórka do skarbony na pomoc poszkodowanym w tym kataklizmie.
  7. W zakrystii można zamówić książkę z tekstami rozważań rekolekcji ODDANIE 33 prowadzących do aktu oddania Maryi na wzór św. Jana Pawła II.
  8. Pod chórem do nabycia prasa katolicka in. nowy numer „Opiekuna” oraz kalendarze.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Irenę Stasik, Antoniego Kownackiego i Pawła Urnego. Wieczny odpoczynek …