OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XII Niedziela Zwykła, 19 czerwca 2022 roku.

 1. „Bóg zapłać” za ofiary na fundusz remontowy.
 2. W czwartek Dzień Ojca: wszystkim ojcom składamy najlepsze życzenia.
 3. Trwa oktawa Bożego Ciała: codziennie o godz. 18.30 Msza św. z procesją; prosimy o asystę, dziewczynki o sypanie kwiatków, zachęcamy wszystkich do udziału. Uroczyste zakończenie oktawy połączone z procesją do czterech ołtarzy w czwartek o godz. 18.30 po procesji błogosławienie wianków i ziół. Biuro parafialne w czwartek będzie nieczynne.
 4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i zarazem Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów – po Mszy św. o 18.30 procesja eucharystyczna; z racji uroczystości w piątek  nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kaplicy szpitalnej w przyszłą niedzielę o godz. 6.00.
 5. W piątek zakończenie roku szkolnego: Msza św. dla Liceum Ogólnokształcącego o godz. 8.00, dla Niepublicznej Szkoły Podstawowej o godz. 9.00; pozostałych zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30.
 6. W sobotę rozpoczynamy rekolekcje parafialne o MB Nieustającej Pomocy: o godz. 18.00 Nabożeństwo, o 18.30 Msza św. z nauką, o 20.30 Apel Maryjny; szczegółowy program w gazetce parafialnej.
 7. Spotkania duszpasterskie:
  * Grupy modlitwy o. Pio w salce w poniedziałek o godz. 17.30;
  * Parafialnej Rady Duszpasterskiej w salce w środę po Mszy św. i procesji – zapraszamy wszystkich chętnych do zaangażowania;
  * Rodziców kandydatów do bierzmowania w środę o 19.30.
 8. W tym tygodniu, z racji oktawy Bożego Ciała, nie będzie Mszy św. o godz. 17.30, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 9. W czwartek 7 lipca przybędą do naszej parafii uczestnicy Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę prosząc o nocleg: już dziś otwórzmy serca na ich przyjęcie.
 10. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką m.in. nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Ekstra” o cudach eucharystycznych (12 zł).
 11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Stanisława Kulińskiego i śp. Urszulę Weinert. Wieczny odpoczynek…