OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 Niedziela Zwykła, 24 września 2023 roku.

 1. Trwa Nowenna do Ducha Św. w intencji misji parafialnych: włączmy się w nią przez dar modlitwy i postu.
 2. Rozpoczynamy renowację podłogi w kaplicy Matki Bożej, stąd od poniedziałku wszystkie Msze św. będą sprawowane w kościele.
 3. Spotkania duszpasterskie w salce:
  * członków Grupy Modlitewnej o. Pio w poniedziałek o 16.00;
  * Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę o godz. 19.00.
 4. W czwartek, w ramach akcji Koronka na ulicach miast, zapraszamy w Godzinie Miłosierdzia czyli o 15.00 do wspólnej modlitwy pod krzyżem na zbiegu ulic Paderewskiego i Kościuszki.
 5. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela w czwartek o godz. 18.30; prowadzi wspólnota „Bogu bliscy” z Kórnika.
 6. W piątek 29 IX święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  W tym dniu swoje imieniny obchodzi nasz ksiądz Proboszcz, zapraszamy na Mszę św. o godz.: 17:30 oraz zachęcamy do modlitwy w Jego intencji.
 7. Poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom klas III w sobotę podczas Mszy św. o godz. 17.00.
 8. W sobotę wieczorem rozpoczynamy parafialne misje święte: program otrzymaliśmy do naszych domów; dodatkowo, zwłaszcza dla naszych gości z innych parafii, których też zapraszamy, program misji został wyłożony pod chórem – skorzystajmy z czasu łaski.
 9. Dziś pod chórem zbiórka do skarbony na uczelnie katolickie: „Bóg zapłać” za ofiary.
 10. Pod chórem do nabycia prasa katolicka m.in. nowy numer „Opiekuna”, gazetka parafialna, „Przewodnik Katolicki” z dodatkiem liturgicznym na październik oraz kalendarze.