XXXIII Niedziela Zwykła, 17 listopada 2019 roku.

  1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na fundusz remontowy.
  2. Krąg biblijny w salce we wtorek o godz. 19.00.
  3. W piątek wspomnienie św. Cecylii – patronki śpiewu i muzyki kościelnej: Panom Organistom, członkom zespołu młodzieżowego i psalmistom posługującym w naszym kościele składamy serdeczne podziękowanie za ich posługę i życzymy wielu łask Bożych.
  4. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – dzień odpustu w naszej parafii i rocznica konsekracji naszego kościoła. Suma odpustowa o godz. 12.00: będzie jej przewodniczył ks. kan. Marian Podlarz; po Mszy św. procesja eucharystyczna – prosimy o liczny udział parafian, o asystę do baldachimu i sztandarów, wszystkie dzieci zapraszamy na godz. 12.00 do orszaku Chrystusa Króla: chłopców jako rycerzy, a dziewczynki do sypania kwiatków (kwiatki będą przygotowane, prosimy tylko o przyniesienie koszyczków).
  5. Duchowym przygotowaniem do Uroczystości będą wieczorne rekolekcje w naszym kościele w czwartek, piątek i w sobotę: o godz. 18.30 Msza św. z nauką i spotkania prowadzone przez ks. Dominika Wodniczaka ze Szkoły Nowej Ewangelizacji w Ostrowie Wlkp.
  6. Organizujemy wyjazd na spotkanie modlitewne w intencji rodzin i obrony poczętego życia, które odbędzie się w Bazylice św. Józefa w Kaliszu w czwartek 5 XII; koszt 20 zł, zapisy w zakrystii lub w biurze.
  7. Od początku listopada w polskich kinach można oglądać film „Nieplanowane” opowiadający historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej, która po 10 latach robienia kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze… Pierwszy seans w Jarocinie odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godz. 17.00 – organizujemy wspólne wyjście do kina: koszt biletu grupowego 15 zł od osoby; zapisy wraz z wpłatą w zakrystii.
  8. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka i kalendarze.